Markalaşma ile Sunulan Proje veya Fikrin Geliştirilmesi

Günümüz rekabet şartlarında kendi markalarını oluşturabilen, katma değer unsurlarıyla fark edilebilen ve tercih edilen markalar rakipleri karşısında önemli avantajlar elde ediyor ve karlılığını sürekli kılıyor.


Bursa Web Hizmetleri çözüm ortağı Destek Patent, Marka Tescili başta olmak üzere, sizi dünya çapındaki tehlikelerden koruyacak tüm süreçlerde yanınızdadır. Başvuru işlemlerinden hukuki süreç yönetimine, marka araştırma ve analizlerinden markaların ticari değere dönüştürülmesine kadar geçen her aşamada, markalarınızın yurtiçi ve yurtdışı takip ve korunmasında size tam bir hizmet zenginliği sunmaktadır. 


Rekabet üstünlüğü kazandıran entelektüel sermayenize ve değerlerinize sahip çıkma konusunda Bursa Web Hizmetleri çözüm ortağı Destek Patent hep yanınızda !

Tescile Uygunluk Araştırması

Herhangi bir ürün ile ilgili var olan tasarımları öğrenmek için tasarım araştırması yapmak zordur.
Tasarım başvurularında genel sınıflandırma kullanıldığından, bir sınıfta yapılan araştırma o konu ile ilgili tüm başvuruların bilgisini vereceğinden, bu tür bir bilgi faydalı bir sonuç sağlamayacaktır. 
Fakat tasarım araştırması kapsamında bir firmanın sahip olduğu tasarımlar öğrenilebilir ve bu tasarımların içerikleri temin edilebilir. Bu, rekabet yönünde değerli bir bilgidir. 


Tasarım araştırmasında istenilen sonuca ulaşmanız için danışmanlarımız daima size “Destek” olmaya hazırdır.

Onay Süreci

Sizin için özel görevlendirilen Müşteri Temsilciniz ile yapılan görüşmeler ve tespitler neticesinde onayınız ile başvurunuz alınır ve gerekli ysaal süreç başlar. Yasal süre içinde başvurunuza herhangi bir itiraz gelmemesi halinde TPE tarafından "

Tasarımın Kodlanması

Kurumsal logonun ve ünvanınız ile ilgili size ait ölçü ve standartlarda bilgiler bize ulaştırıldığında yada sıfırdan tasrım talebiniz olduğunda bu işlemler de en kısa sürede tamamlanır ve başvuruya eklenir.

 

SONUÇ

Artık hizmetiniz marka korumasında.

 

Bursa Web Hizmetleri Marka Tescili