NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Öncelikle Sektörünüzdeki potansiyelinize uygun ve sizi destekleyici hizmetin tespiti ile başlıyoruz.

Sunulan Proje veya Fikrin Geliştirilmesi

İşletmeniz için ön görülen hizmetlerin bir demosunu hazırlıyoruz. İstişare ediyoruz. Nihayi karardan sonra kodlamaya başlıyoruz.

Fikirlerin Tasarıma Dökülmesi

Yenilikçi ve kendini sürekli geliştiren ekibimiz ile siz değerli müşterilerimizin bilişim alanında ki tüm gereksinimlerini karşılıyoruz. Web Yazılım, Panel Yazılım, Mobil Uygulama ve tüm sosyal medya hesaplarınızın açılması ve talebiniz doğrultusunda tüm yönetimini yapıyoruz.

Onay Süreci

Size sunulan demodan sonra hazırladığımız hizmeti son kez sizin onayınıza sunyoruz. Sonrasında herhangi bir veri ekleme yada çıkarma işlemi gerekmiyor ise son kontrollerden sonra yayın başlıyor.

Tasarımın Kodlanması

Alacaınız hizmetin içeriğine göre gerekli olan yazılım dillerinden biri ayda bir kaçı aynı anda kullanılabiliyor. Bu işlem tamamen teknik ve normal şartlar altında sizin idraakınız dışında gerçekleşen, ancak sitenizin uzun soluklu çalışması ve içeriklerin basit şekilde değiştirilebilmesi için önemli bir detaydır.

Teşekkür Bölümü :)

Siz değerli müşterilerimizi memnun edebilmek adına kendimizi sürekli geliştirme yolunda ve AR-GE yolunda ilerliyoruz. Sizlerin bizleri aldığınız hizmet karşılığında değerlendirmesi ise bizleri ayrıca memnun ediyor. Bizi Tercih Ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ve Sonuç...