Kurumsal Ve Proje Bazlı Web Siteleri

İhtiyacınız olan web sitenizi bize anlatın, tasarım ve programlamanızı en uygun şekilde hazırlayalım.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Siz değerli müşterimiz bize başvurduğunuzda öncelikle sizlerin bir web sitesinden ne beklediğinizi tespit ediyoruz.

Sunulan Proje veya Fikrin Geliştirilmesi

Siz değerli müşterilerimize varsa sizin öncelikleriniz üzerinden yoksa ekibimizin sizlere önceden alternatif oalrak hazırladığı yada beklentiler doğrultusunda hazırlayacağı sistem alt yapısını ve temalar görsel oalrak sunuyoruz. 

Fikirlerin Tasarıma Dökülmesi

Yapılan değerlendirmeler sonucunda projenize uygun alt yapıyı hazırladıktan sonra demo çalışması yapılır. demo çalışmasında ekleme / çıkarma işlemleri yapılarak son değerlendirme aşaması yapılır.

Onay Süreci

Oluşturulan demo sonrasında projenizin tüm veri girişlerinin yapılması ve teknik detaylarında onaylanmasından sonra onayınız ile genel tasarıma geçiyoruz.

Tasarımın Kodlanması

Verilen termin süresi siz değerli müşterilerimizin tasarımın yapılması aşamasında bizlere gerekli olacak olan materyellerin hızlıca ulaşmasından sonra şekillenir ve tasarıma başlanır. Veri akışı ne kadar hızlı ve sağlıklı olursa tasarım o kadar hızlı biter.

Memnuniyet

Projenizin tasrımı ve yayınlanması ile ilgili son değerlendirmenizden sonra yayın başlıyor. Memnuniyetiniz bizim için herşeyden önemlidir. Dolayısıyla Sloganımız; "MÜŞTERİLERİMİZ  İŞ ORTAĞIMIZDIR" 

Ve Sonuç...